REGULAMIN SERWISU INFOBET.pl

 

 

§1. POSTANOWIENIA OGÓLNE.

 

 • InfoBet jest portalem pośredniczącym w sprzedaży typów pomiędzy ekspertami, a zarejestrowanymi użytkownikami serwisu - klientami.
 • InfoBet nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skuteczność typów sprzedawanych przez ekspertów.
 • InfoBet nie prowadzi działalność bukmacherskiej, nie zajmuje się przyjmowaniem zakładów wzajemnych, ani nie zachęca do korzystania z usług bukmacherskich. Nasza działalność ma charakter doradztwa sportowego. Korzystanie z naszych usług ma charakter dobrowolny.
 • Pełne korzystanie z portalu wymaga rejestracji w serwisie. Każdy zarejestrowany użytkownik (ekspert i klient) zgadza się przestrzegać poniższy regulamin i akceptuje wszystkie jego punkty.
 • W przypadku złamania zasad regulaminu zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje (usunięcie z serwisu) lub w przypadku poważnych naruszeń sprawa zostanie skierowana na drogę sądową.

 

§2. ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU

 

 • Portal może być używany jedynie do celów zgodnych z prawem Unii Europejskiej.
 • Z portalu mogą korzystać tylko osoby zamieszkujące kraje w których zakłady bukmacherskie są legalne.
 • Użytkownicy portalu muszą być osobami pełnoletnimi.
 • Rejestracja w serwisie jest darmowa.
 • Akceptując regulamin, użytkownik serwisu wyraża zgodę na otrzymywanie drogą meilową informacji dotyczących zmian w regulaminie, zmian w funkcjonalności portalu, a także promocji i reklam (w tym reklam innych serwisów współpracujących z InfoBet).
 • Wszelkie wątpliwości, sytuacje sporne, skargi oraz reklamacje proszę kierować na adres e-mail podany w dziale KONTAKT.

 

§3. ZAKUP ABONAMENTU

 

 • Aby móc wykupić abonament konieczne jest zarejestrowanie się na stronie InfoBet (www.InfoBet.pl)
 • Zakup abonamentu ma charakter dobrowolny i nieprzymusowy.
 • Kupującym przysługuje prawo do zwrotu kosztów abonamentu tylko w przypadku gdy abonament jeszcze nie rozpoczął się (wtedy możliwy jest całkowity zwrot kosztów abonamentu) lub po rozpoczęciu już abonamentu wtedy zwracana jest kwota za pozostały niezrealizowany okres abonamentu. Kwota zwrotu obliczana jest na podstawie wzoru: (koszt abonamentu/liczba dni abonamentu)*niezrealizowana liczba dnia abonamentu.
 • Zwrot kwoty wpłaconej na abonament przysługuję kupującemu również w przypadku nieprzestrzegania regulaminu przez eksperta (np. zrezygnował z podawania typów w trakcie trwania abonamentu).
 • Kupującym nie przysługuje prawo do jakichkolwiek roszczeń wobec InfoBet.
 • Kupujący zobowiązuje się do nie przekazywania uzyskanych odpłatnie informacji (typów) osobom trzecim, w tym zwłaszcza na innych stronach internetowych. W przypadku wykrycia takiego naruszenia klient zostaje usunięty z serwisu oraz nie przysługuję mu zwrot kwoty abonamentu.
 • Dostęp do typów następuje najpóźniej 24h po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

 

§4. POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

 • Korzystanie z InfoBet oznacza pełną akceptację wymagań prawnych zawartych w niniejszej Polityce prywatności. InfoBet zobowiązuje się do ochrony Twoich danych osobowych, a także do zagwarantowania prawidłowego przetwarzania danych dostarczanych nam podczas korzystania z InfoBet . Niniejsza Polityka prywatności zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania danych, które InfoBet podejmuje. InfoBet zastrzega sobie prawo do zmiany i modyfikacji niniejszej Polityki prywatności w celu dostosowania jej do nowego ustawodawstwa lub orzecznictwa. Zostaniesz powiadomiony o tych zmianach przed ich wdrożeniem. Po ogłoszeniu tych zmian korzystanie z naszej Usługi będzie oznaczać jej akceptację.
 • Informujemy, że w związku z przetwarzaniem twoich danych, InfoBet wdrożył niezbędne i wymagane środki bezpieczeństwa. Podczas rejestracji, która jest wymagana do korzystania z naszych usług musisz wybrać osobiste hasło. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za zabezpieczenie hasła używanego do uzyskania dostępu do Usług. Użytkownik zgadza się poinformować InfoBet tak szybko, jak to możliwe o nieuprawnionym użyciu nazwy użytkownika i hasła osobistego lub jakiejkolwiek usterce w systemie bezpieczeństwa. InfoBet nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z zapomnienia hasła, jego utraty bądź udostępniania go przez użytkownika osobom niepożądanym.
 • Musisz zarejestrować się aby skorzystać z usług dostępnych na stronie www.InfoBet .pl Wymagane dane muszą być dokładne i aktualne dla prawidłowego świadczenia usług. Twoje dane będą przetwarzane w celu spełnienia Twoich próśb dotyczących między innymi rejestracji, aktywowania usługi, pełnego korzystania z serwisu itp. InfoBet będzie przetwarzać wyłącznie te dane zebrane od ciebie za pośrednictwem formularzy dostępnych na stronie internetowej. Twój udział w działaniach zapewnionych przez InfoBet będzie wymagał rejestracji i utworzenia konta użytkownika. Na tym koncie należy wprowadzić nazwę użytkownika i hasło wymagane podczas rejestracji.
 • Podane przez Ciebie dane osobowe muszą być dokładne i aktualne oraz konieczne jest wypełnienie wymaganych pól w formularzu rejestracynym. Zgodnie z Warunkami użytkowania, jeśli nie spełnisz tego wymogu, nie będziesz mógł korzystać z Usługi. Niezależnie od tego, czy Omnibet ma przesłanki wskazujące, że dane nie są dokładne, InfoBet zastrzega sobie prawo do zażądania dodatkowych informacji lub weryfikacji za pomocą metody kontaktu, którą wcześniej podałeś w celu rejestracji lub wypełnienia odpowiedniego formularza. Ponosisz odpowiedzialność za prawidłowość danych dostarczonych do InfoBet, a kradzież tożsamości i udostępnianie danych osób trzecich bez jej zgody jest zabronione Niezależnie od tego, czy InfoBet dowie się o kradzieży tożsamości, Twoje konto użytkownika zostanie usunięte, a my zastrzegamy sobie prawo do podjęcia odpowiednich działań prawnych.
 • Niektóre informacje, takie jak nazwa użytkownika, mogą być widoczne dla reszty użytkowników w niektórych przypadkach, na przykład podczas publikowania swoich typów bukmacherskiech.
 • InfoBet będzie kontaktował się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail na adres podany w odpowiednim polu podczas rejestracji. Możesz się sprzeciwić otrzymaniu e-maili reklamowych, wysyłając prośbę na adres support@InfoBet.pl
 • Musisz mieć ukończone 18 lat, aby korzystać z usług świadczonych przez www.InfoBet.pl. Nieletni nie mogą korzystać z naszych usług